Narodowe Święto Niepodległości.

Zakończyły się Centralne Obchody Narodowego Święta Niepodległości Polski. Uczestniczył w nich także, reprezentując wszystkich policjantów i pracowników cywilnych Policji, nadinsp. Marek Działoszyński – Komendant Główny Policji.

 

Po uroczystej mszy świętej za Ojczyznę w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a następnie wręczeniu w Pałacu Prezydenckim odznaczeń państwowych osobom zasłużonym państwu i społeczeństwu, odbyły się główne uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

Złożenie kwiatów i wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza nastąpiło po uroczystej odprawie wart i przemówieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wśród przedstawicieli najważniejszych organów państwowych i władz samorządowych, w imieniu wszystkich policjantów i pracowników Policji, upamiętniający wieniec złożył także nadinsp. Marek Działoszyński – Komendant Główny Policji. Oddał w ten sposób hołd wszystkim Polakom poległym w walkach o wolność i niepodległość naszego kraju, upamiętniając tym samym rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległego bytu państwowego.

 

źródło: ZG

 

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT