Nasi na Zjeździe Czeskich Policjantów

Nasi na Zjeździe Czeskich PolicjantówOdbył się Krajowy Zjazd Delegatów ZZ Policjantów Republiki Czeskiej.

 

30 marca 2017 roku w miejscowości Pardubice w Republice Czeskiej, odbył się Krajowy Zjazd Delegatów Związku Zawodowego Policjantów i Funkcjonariuszy Służby Więziennej, Republiki Czeskiej.

Na zaproszenie naszych Czeskich Kolegów do Pardubic udała się także delegacja z Polski w osobach Wiceprzewodniczącego ZG kol. Benedykta Nowaka, oraz Wiceprzewodniczącego ZW w Katowicach kol. Jacka Bryły. Zaskoczeniem dla naszej delegacji, była liczba delegatów na zjazd w ilości około 250 członków organizacji.

Wybory na Przewodniczącego związku, Wiceprzewodniczących, oraz członków komisji rewizyjnej i negocjacyjnej trwały od godziny 9.00 do 19.00. Gośćmi Zjazdu byli poza delegacjami z Polski, Słowacji i EuroCopu, Komendant Główny Czeskiej Policji, oraz Minister Spraw Wewnętrznych.

Przewodniczącym na kolejną kadencję został wybrany ponownie Milan Stepanek, który obiecywał zacieśnienie współpracy przede wszystkim z polskim związkiem zawodowym policjantów, oraz związkami słowackim i węgierskim, zrzeszającymi funkcjonariuszy Policji i Służby Więziennej.

Oczywiście Nasza delegacja otoczona została opieką tłumaczy i miała okazję popróbować pysznej regionalnej kuchni.

 

Relacja

Benedykt Nowak

 

/aktualnoci/7563

Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT