NSZZ RI: „Funkcjonariusz policji dokonał napaści na osobę radnego zaciskając tzw. klamrę duszenia na szyi, co mogło spowodować uduszenie”

ilustracjaKontrowersyjne pismo w sprawie ataku w Busku-Zdroju. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy  Rolników Indywidualnych „Solidarność”

 

Przedstawiciel NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność podkreślił, że Związek odcina się od sprawy pisma dotyczącego Radnego z Buska-Zdroju. Z dokumentu wynika, że zdaniem przedstawiciela to policjant,a nie radny był sprawcą ataku!

„Funkcjonariusz policji dokonał napaści na osobę radnego zaciskając tzw. klamrę duszenia na szyi, co mogło spowodować uduszenie” – czytamy we fragmencie pisma, zatytułowanego „Próba uduszenia radnego z Buska-Zdroju”. Dokument podpisał Robert Szafraniec, przewodniczący NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność.

Członkowie Związku odcinają się od Szafrańca, podkreślając, że od 1,5 roku nie jest on już członkiem Związku. Tym bardziej nie pełni funkcji przewodniczącego.

Robert Szafraniec ma problemy zdrowotne psychiczne. Nie możemy za niego odpowiadać. To nie pierwszy taki precedens z jego udziałem. Jest znany z takich zachowań. Narusza nasze dobre imię i to jest najgorsze – skomentowała Teresa Hałas, przewodnicząca NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność i posłanka PiS.

 

 

źródło: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kontrowersyjne-pismo-w-sprawie-ataku-w-busku-zdroju-nzzz-ri-solidarnosc-komentuje/e6tlnyp

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT