Pożegnanie I Zastępcy KWP w Opolu

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyło się uroczyste pożegnanie insp. Jacka Tomczaka. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, miejskich, związków zawodowych, służb oraz kadra kierownicza opolskiego garnizonu Policji.
uroczystość pożegnania I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu

Insp. Jacek Tomczak pożegnał się ze sztandarem Komendy Wojewódzkiej Policji i złożył meldunek Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Opolu insp. Jarosławowi Kalecie
o zdaniu obowiązków służbowych w opolskim garnizonie. Pan Komendant podziękował swojemu zastępcy za profesjonalizm i dobrą służbę.

Pan Komendant Tomczak pożegnał się ze swoimi współpracownikami. Podziękował im za każdy dzień służby. Zaznaczył przy tym wyraźnie, że pracował ze wspaniałymi ludźmi.

Insp. Jacek Tomczak od początku służby związany był z pionem kryminalnym. W 2003 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku.
W 2012 roku został Komendantem Miejskim Policji w Opolu, a po kolejnych dwóch latach Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu, a następnie I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu.

Źródło: KWP Opole

http://isp.policja.pl/isp/aktualnosci/9010,Pozegnanie-I-Zastepcy-Komendanta-Wojewodzkiego-Policji-w-Opolu.html

 

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT