Policjanci z Opolszczyzny rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny w piłce halowej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów

Znalezione obrazy dla zapytania piłka halowa

W Hali Gwardii w Opolu zakończyły się mistrzostwa Policji województwa opolskiego w halowej piłce nożnej. O tytuł najlepszej drużyny Opolszczyzny rywalizowało 10 drużyn z całego garnizonu opolskiego. Zawody zorganizowała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu. Mistrzem województwa opolskiego, została drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

 

W opolskiej Hali Gwardii odbyły się mistrzostwa policjantów garnizonu opolskiego w halowej piłce nożnej. Uczestnicy spotkania rywalizowali o tytuł mistrza Opolszczyzny. Zawody otworzył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu mł. insp. Adam Tychowicz w obecności Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia podins. Renaty Worek i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Benedykta Nowaka.

Pełne emocji i walki fair play rozgrywki wyłoniły finalistów turnieju. Mistrzem województwa opolskiego została drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku. Na 2 miejscu uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie. Reprezentanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu zajęli 3 miejsce.

Najlepszym piłkarzem został post. Jakub Zaczyk z Komendy Powiatowej Policji w Nysie, a najlepszym bramkarzem st. post. Arkadiusz Bąk z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Organizatorami zawodów byli Komenda Wojewódzka Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu .

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a organizatorom serdecznie dziękujemy za kolejny, stojący na wysokim poziomie (piłkarskim i logistycznym) turniej!

 

ZW NSZZ P.

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT