Psy dały zwycięski głos!

ilustracja„Psy Dają Głos” zwyciężyły w w finale Gali Twórców 2019′

 

Z radością i satysfakcją, jako wspierający twórczość rapującego policjanta Piotra Chwastowskiego informujemy, że tworzony przez naszego Kolegę kanał „Psy Dają Głos” odniósł zwycięstwo w finale Gali Twórców 2019′. Na załączonym poniżej nagraniu z uroczystości wręczenia nagrody Piotr Chwastowski wyraził swoje podziękowania dla Zarządu Głównego NSZZ Policjantów za wsparcie jego twórczości. Jesteśmy usatysfakcjonowani i dumni ze zwycięstwa Piotra w Gali Twórców.

– Chciałbym przede wszystkim podziękować policyjnym związkom zawodowym, które jako pierwsze wyciągnęły do mnie pomocną dłoń, by taki „chwast”, jak ja mógł na tym betonie wyrosnąć i pokazywać twarz policji, jaką wy być może nie widzicie, bo obraz w mediach jest dość mocno wyidealizowany, albo mocno przekłamany. Nawiązując do tego skrótu CHWDP, ja go interpretuję, jako „Chcę Wam dać Prawdę”. Jeśli wierzycie w to, że policjant może być porządnym człowiekiem, to zapraszam na mój kanał: „Pies to też człowiek”… – powiedział Piotr Chwastowski.

*****

Tworzony przez rapującego policjanta kanał „Psy Dają Głos” stanowi alternatywę dla telewizyjnych produkcji o tematyce policyjnej, które z realiami pracy i życia policjantów nie mają wiele wspólnego. To nie jest kolejna fikcja stworzona przez kogoś, kto coś tam słyszał o Policji. Życie jest ciekawsze niż niejeden film…mówi Piotr Chwastowski

Zdarzenia poruszane przez Piotra oparte są na faktach autentycznych.

Filmy i piosenki zostały stworzone w czasie wolnym od służby. Prezentowane sytuacje i opinie są wyłącznymi, osobistymi i prywatnymi doświadczeniami autora i w żaden sposób nie mogą być utożsamiane z oficjalnym stanowiskiem Policji, w której Autor służy od 2006 roku nosząc dumnie policyjną odznakę z numerem 811811.

 

Ps. Satysfakcja Naszej organizacji związkowej z Opola, jest tym Większa, że Piotrek jest jej członkiem, a jego praca przyczynia się do propagowania naszych działań na rzecz całego środowiska policyjnego.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!!!!

źródło: ZG/BN.

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT