Wybierzmy dobrze!

Już w najbliższą niedzielę Polki i Polacy będą wybierać posłów i senatorów na kolejną kadencję.

 

Jako policjantki i policjanci, pracownice, pracownicy, emeryci i renciści Policji oraz członkowie policyjnych rodzin powinniśmy wziąć udział w wyborach i głosować na te osoby, które w ciągu minionych lat wykazały, że sprawy służb mundurowych są im bliskie i że rozumieją potrzeby naszego środowiska. Nie możemy zapominać o tych, którzy w imię bliżej nieokreślonych partykularnych interesów oraz realizując partyjne polecenia wdrażali rozwiązania dla nas niekorzystne, krzycząc przy tym o odbieraniu „przywilejów” policjantom i innym funkcjonariuszom. Musimy pamiętać o wieloletnim zamrożeniu płac i niedotrzymanej obietnicy ich podwyżki jeszcze pod koniec kończącej się w październiku kadencji parlamentu.

Jako służby mundurowe, wraz z emerytami i rencistami oraz członkami naszych rodzin stanowimy dużą i liczącą się grupę społeczną, której głos w wyborach ma istotne znaczenie.

Pamiętajmy o tym!

Nie zmarnujmy naszych głosów! Oddajmy je na tych, których dotychczasowe postępowanie i złożone deklaracje dają nadzieję, że byt naszych służb ulegnie wreszcie poprawie, a sprawy bezpieczeństwa publicznego i osób pracujących na jego rzecz znajdą w państwie polskim należne sobie miejsce, i to pod każdym względem, również w zakresie poziomu wynagrodzeń. Tylko w takim przypadku możemy liczyć, że po wyborach dojdzie do oczekiwanych przez nas zmian.

 

źródło: Biuro Prasowe ZG NSZZ Policjantów

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT