Zmiany w kierownictwie Policji

insp. Cezary Popławski

 

 

 

 

 

Dotychczasowy szef mazowieckiej Policji insp. Cezary Popławski od 24 lutego obejmie funkcję Zastępcy Komendanta Głównego Policji. Będzie nadzorował prewencję i ruch drogowy. Równocześnie od 19 lutego nowym pierwszym wicekomendantem Policji jest nadinsp. Mirosław Schossler, nadzorujący pion kryminalny.

Minister SW Teresa Piotrowska podpisała powołanie Cezarego Popławskiego na stanowisko zastępcy komendanta głównego policji, od dnia 24 lutego br. – powiedziała w czwartek PAP rzeczniczka MSW Małgorzata Woźniak.

insp. Cezary Popławski –  urodził się w 1967 roku. Służbę w resorcie spraw wewnętrznych rozpoczął w 1987 r. w pionie prewencji w Krakowie. W 1999 r. został komendantem Komisariatu Policji w Muszynie, a następnie naczelnikiem Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Nowym Sączu.
Od 2004 r. związany był z województwem łódzkim, najpierw kierował sekcją ruchu drogowego zgierskiej komendy, od 2006 r. nadzorował działania tego pionu w skali województwa jako Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Łodzi. 16 lutego 2012 r. został zastępcą komendanta wojewódzkiego w Łodzi do spraw prewencji, a 12 lipca 2013 r. mazowieckim komendantem wojewódzkim policji.

Źródło:
http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/108939,Zmiany-w-kierownictwie-Policji.html

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT