Antyterroryści z Opola najlepsi w kraju!

Znalezione obrazy dla zapytania antyterroryściPolicjanci z Opola wygrali 4 Miting Strzelecki w Lublińcu, w którym zmierzyli się z najlepszymi formacjami w kraju.

 

Do rywalizacji w zawodach w Lublińcu stanęły 24 drużyny reprezentujące wojsko oraz służby podległe Ministrowi Spraw Wewnętrznych.

Puchar Dowódcy Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu wygrali opolscy antyterroryści. Nasi policjanci rywalizowali z najlepszymi w kraju – Formoza, Agat, Nil to tylko niektóre z jednostek specjalnych, biorących udział w zawodach.

– Uczestnicy turnieju musieli pokonać specjalny tor przeszkód, który odzwierciedlał warunki, z jakimi komandosi mogą spotkać się podczas rzeczywistych działań. Oprócz szybkości, uczestnicy musieli wykazać się także celnością i precyzją. W tych niezwykle trudnych zmaganiach opolscy antyterroryści okazali się najlepsi – informuje kom. Hubert Adamek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

To nie pierwsze sukcesy opolskich antyterrorystów. W maju 2014 roku w policjant z Opola okazał się najlepszy w kategorii funkcjonariuszy pododdziałów szturmowych w Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych „Pamięci Poległym Policjantom w Służbie”.

 

źródło: http://www.24opole.pl

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT