Będą podwyżki dla całej mundurówki ???

Przed kilkoma minutami w TVP INFO poseł Krystyna Skowrońska (PO) poinformowała, iż Platforma Obywatelska wniesie dzisiaj poprawkę do ustawy budżetowej zakładającą podwyżki dla wszystkich służb mundurowych w tym roku.

W wywiadzie dla TVP INFO wyemitowanym ok. godziny 11:40 poseł Krystyna Skowrońska w imieniu Platformy Obywatelskiej poinformowała, iż Klub PO wniesie dziś do laski marszałkowskiej poprawkę zakładającą wzrost rezerwy przeznaczonej na podwyżki dla pozostałych służb mundurowych o kwotę 76 milionów złotych, co zabezpieczy dokonanie od października 2012 roku podwyżek o 300 zł także dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży pożarnej i Służby Więziennej.
Jak wyjaśniła poseł Krystyna Skowrońska środki na podwyżki dla mundurówki pochodzić będą z rezerwy przeznaczonej na usuwanie skutków powodzi i likwidację skutków wypadków w ruchu drogowym.
Biorąc pod uwagę fakt, iż poprawkę wnosi partia rządząca i poprawka ta cieszy się poparciem wszystkich ugrupowań politycznych reprezentowanych w Sejmie – podwyżki dla wszystkich służb mundurowych stały się faktem!!!
Solidarność wszystkich służb mundurowych, jaką zaprezentowały one organizując protesty od początku tego roku, sprawiła, że Federacja ZZ Służb Mundurowych odniosła ogromny sukces.
Jest to kolejny niezaprzeczalny sukces Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych udowadniający potrzebę jej powołania.

Na podstawie przekazu TVP INFO (jp) zgnszzp

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT