Ostatnie posiedzenie ZW w Opolu w 2015 roku!

W dniu 15 grudnia br. odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Opolu połączone ze spotkaniem opłatkowym. Gościem posiedzenia była Pani nadinsp. Irena Doroszkiewicz, Komendant Wojewódzki Policji w Opolu.

 

 

Omówiono wiele bieżących spraw, dotyczących naszej opolskiej organizacji, między innymi powołując Zarząd Terenowy Emerytów i Rencistów, przy Komendzie Miejskiej w Opolu, którego Przewodniczącym został kolega Ryszard Chłopecki.

Na spotkanie przybyła również Pani Dyrektor Okręgowa firmy ubezpieczeniowej Allianz, która podsumowała kolejny rok współpracy z firmą, oraz przekazała życzenia świąteczno-noworoczne w imieniu własnym i Allianzu.

Po przybyciu na posiedzenie Pani Komendant Ireny Doroszkiewicz wraz z Naczelnikiem Wydziału Komunikacji Społecznej mł. insp. Wiesławem Pater, omówiono kilka bieżących spraw dotyczących współpracy organizacji związkowej ze strona służbową. Współpraca ta w ocenie obu stron przebiega wzorcowo.

Po zamknięciu posiedzenia w świątecznej atmosferze podzielono się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie szczęśliwych świąt i pomyślności w Nowym Roku.

Gospodarze obiektu w którym odbyło się spotkanie – „Zajazd u Dziadka” – przygotowali dla wszystkich uczestników świąteczny poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w „galerii” na naszej stronie.

Przewodniczący

Benedykt Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT