Policjanci z Głubczyc najlepszą drużyną piłkarską w garnizonie opolskim !

Znalezione obrazy dla zapytania halowa piłka nożnaWręczeniem pucharów i dyplomów zakończyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Policjantów w Halowej Piłce Nożnej – Komprachcice 2015. Organizatorem turnieju był Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz Zarząd Wojewódzki Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów.

 

 

18 grudnia, w Hali Sportowej Ośrodku Sportu i Rekreacji w Komprachcicach rozegrano Mistrzostwa Województwa Opolskiego Policjantów w Halowej Piłce Nożnej. Na miejscu zawodników przywitał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jacek Tomczak wraz z Wójtem Gminy Komprachcice Panem Leonardem Pietruszka, Dyrektorem Ośrodku Sportu i Rekreacji w Komprachcicach Panem Arkadiuszem Tabisz, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Benedyktem Nowak oraz Zastępcą Wydziału Kadr i Szkolenia KWP nadkom. Barbarą Nanowską-Potocką.

W imprezie uczestniczyło 11 drużyn, reprezentujących komendy powiatowe naszego województwa, Komendę Wojewódzką Policji w Opolu oraz Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Opolu.

Po bardzo zaciętej rywalizacji w finale spotkały się drużyny z KPP Głubczyce oraz SPPP w Opolu. Trzecie miejsce zajęła drużyna z KMP w Opolu.

Należy nadmienić, że po raz pierwszy w turnieju uczestniczyła policjantka – st. sierż. Anna Jagieła, grająca w reprezentacji KPP w Oleśnie.

Na zakończenie rozgrywek Dyrektor OSIR Komprachcice wraz z przedstawicielami Zarządu Wojewódzkiego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów oraz Wydziału Kadr i Szkolenia KWP wręczyli puchary oraz dyplomy zwycięzcom oraz najlepszym zawodnikom turnieju.

Najlepszą drużyną została reprezentacja KPP w Głubczycach. Zawodnikiem turnieju został Łukasz Kluk z KPP Głubczyce. Natomiast najlepszym bramkarzem uznano zawodnika z KWP w Opolu.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

źródło: www.opolska policja

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT