Turniej dyżurnych Opolszczyzny zakończony

zdjęcie 16

Asp. sztab. Marcin Gajdzica z Kędzierzyna-Koźla został najlepszym dyżurnym Opolszczyzny 2016 roku. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu zakończył się dwudniowy turniej dla dyżurnych województwa opolskiego. Zadaniami z jakimi musieli zmierzyć się policjanci były między innymi: symulacja pracy na stanowisku kierowania oraz test wiedzy.

 

Finał konkursu został przeprowadzony w czterech konkurencjach: pierwsza z nich obejmowała symulację pracy na stanowisku kierowania, druga obsługę środków łączności przewodowej i bezprzewodowej, trzecia obsługę policyjnych systemów informatycznych, a czwartą był test wiedzy ogólnopolicyjnej. W turnieju wystartowali policjanci reprezentujący wszystkie jednostki województwa opolskiego.

Najlepszym dyżurnym Opolszczyzny 2016 roku okazał się asp. sztab. Marcin Gajdzica z KPP w Kędzierzynie-Koźlu. Na pozycji drugiej uplasował się podkom. Wojciech Jaremko z KPP w Namysłowie, natomiast na trzeciej asp. sztab. Zbigniew Rzepka z KPP w Kluczborku.

W finale uczestniczyło 11 najlepszych policjantów służby dyżurnej z jednostek powiatowych naszego województwa. To oni uzyskali najlepsze wyniki w swoich komendach. Podstawą klasyfikacji końcowej była suma punktów zdobytych przez zawodnika w każdej z konkurencji finałowych.

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu – insp. Jarosław Kaleta pogratulował zwycięzcom i podziękował wszystkim policjantom za udział w zmaganiach. Pan komendant podkreślił, jak ważny jest aspekt samokształcenia, zwłaszcza na takim stanowisku jak dyżurny. Insp. Jarosław Kaleta podkreślił też ogromną rolę, jaką ogrywają dyżurni w Policji.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!

źródło: KWP Opole

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT