Aktualności
Koniec z przywilejami i 100 proc. pensją podczas L4!
Ministerstwo Finansów szuka oszczędności i bierze się za przywileje mundurowych. Od przyszłego roku mają oni być pozbawieni prawa do 100 proc. wynagrodzenia w przypadku przebywania na zwolnieniu lekarskim. Zmiany dotkną policjantów, żołnierzy, celników, prokuratorów i sędziów. Wszyscy nadużywają hojności państwa.

Z kolejnego komunikatu Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że zatrudnienie nie rośnie, zaś płace rosną tylko nominalnie – wartość nabywcza naszych pensji topnieje – realnie możemy kupić za nie w sklepach mniej towarów i usług niż rok temu.