Policjanci szykują się do protestu. We wrześniu będzie akcja protestacyjna?

Obniżenie wynagrodzenia za czas spędzony na zwolnieniu lekarskim, likwidacja tzw. trzeciej grupy inwalidzkiej oraz brak waloryzacji płac od kilku lat – to wszystko powoduje, że funkcjonariusze policji tracą cierpliwośc. Związek zawodowy policjantów przygotowuje się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. Wczoraj powołano wojewódzkie i powiatowe komitety protestacyjne.

 

(więcej…)