Uncategorized
„Nie rób jaj – badaj się!” Profilaktyka zdrowotna w opolskiej komendzie przy wsparciu NSZZ Policjantów
W ramach Europejskiego Tygodnia Walki z Rakiem w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyła się akcja profilaktyczna pod hasłem „Nie rób jaj – badaj się!”. W wydarzeniu udział wzięło kilkudziesięciu policjantów oraz pracowników cywilnych Policji, którzy przez dwa dni mogli skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych oraz poszerzyć wiedzę na temat profilaktyki męskiego zdrowia. Akcja została zorganizowana z myślą o przełamywaniu stereotypów związanych z badaniami Więcej…