Życzenia z okazji Święta Policji 2021

ilustracja

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Członkowie i sympatycy NSZZ Policjantów

Za nami kolejny, niełatwy rok naszej służby i zmagań z wyzwaniami, jakie stawia nam każdego dnia policyjne rzemiosło. Nasz trud przynosi jednak pożądane efekty i stajemy się coraz bardziej krajem bezpiecznym i przyjaznym obywatelom. Wszechobecna pendemia nałożyła na nas dodatkowe zadania, ale jestem przekonany, że i te wykonaliśmy w sposób profesjonalny, opierając się na obowiązujących przepisach prawa.

Był to również kolejny rok   realizowania ustawy o modernizacji służb mundurowych. Usprawnił on naszą formację i częściowo podniósł prestiż naszej służby, wprowadzając podwyżki uposażeń i zakupy sprzętu niezbędnego do realizowania naszych zadań. Oczywiście to tylko krok w dobrym kierunku, jednak  mamy nadzieję, że nadchodzące lata przyniosą dalsze realne nakłady na usprawnienie Policji i wzrost płac.

Tego życzę każdemu funkcjonariuszowi i pracownikowi Policji.

Moim marzeniem i myślę, że wielu z Was, jest abyśmy stawali się coraz silniejszą, sprawniejszą i szanującą się wzajemnie  rodziną w której zarządzają mądrzy i sprawiedliwi dowódcy, a zadania wykonują zmotywowani, zadowoleni z uposażeń i sprzętu funkcjonariusze. I nade wszystko w atmosferze szacunku i gotowości do wzajemnej pomocy.

Życzę Wam wszystkim, aby mogli pracować w takich właśnie warunkach, aż do czasu odejścia na zasłużoną emeryturę.

 

Z wyrazami uznania za włożony trud i życzeniami spełnienia pragnień:

 

 Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu

Przewodniczący Benedykt Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT