Ewa Kopacz spotka się dzisiaj z liderami central związkowych!

Ewa Kopacz spotka się dzisiaj z liderami central związkowychDziś w Sejmie, na prośbę marszałek Sejmu Ewy Kopacz, odbędzie się spotkanie z liderami trzech central związkowych („S”, OPZZ, Forum Związków Zawodowych), które wspólnie organizują w Warszawie uliczne manifestacje od środy do soboty.

 


Pani marszałek nie sprecyzowała tematu spotkania informują związkowcy. Związkowcy donoszą również o nadmiernym zainteresowaniu policji przygotowaniami do jutrzejszych manifestacji. Lubuska policja ponoć wzywa na komisariat prywatnych przewoźników, których „S” wynajęła, by dowieźć związkowców na Ogólnopolskie Dni Protestu do Warszawy, jakie mają się zacząć jutro i potrwać do soboty. 70–80 tys. protestujących (według szacunków „S”) ma dojechać do stolicy ostatniego dnia.

Do protestów dołączą się również związkowcy z opolszczyzny. Zarówno członkowie naszej organizacji, tj. NSZZ Policjantów, jak i Pracowników Policji wyjeżdżają jutro o godz. 5.30 na pikietę przed Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.Później przed Sejmem na Wiejskiej.

Czy zamanifestowanie naszego niezadowolenia z prac Rządu przyniesie jakieś efekty pokaże przyszłość. Nie możemy jednak pozostać obojętni, nasze milczenie oznaczało by zgodę na dalsze grabienie naszych świadczeń i zubożenie naszych rodzin!

Przewodniczący

Benedykt Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT