Jesteśmy Tutaj! Pani Premier czekamy!

We wszystkich kanałach informacyjnych najważniejszych mediów ukazały się zapowiedzi na temat Pikiety organizowanej przed Sejmem Rzeczypospolitej przez Komitet Protestacyjny Służb Mundurowych.

 

Stacja TVP INFO przeprowadziła wywiad z komisarzem Józefem Partyką.

Na początek redaktor TVP INFO zapytał, jakie postulaty mają związkowcy służb mundurowych zgromadzeni przed Sejmem – przecież podwyżki od przyszłego roku macie już zapowiedziane – dodał.

Józef Partyka – jeśli chodzi o kwestie finansowe chcemy przypomnieć, że premier Donald Tusk obiecał służbom mundurowym podwyżkę o 300 zł jeszcze w tej kadencji. Kadencja się kończy, a podwyżek nie ma. Po drugie domagamy się uchwalenia ustawy modernizacyjnej, która zabezpieczy w przyszłości wzrost wynagrodzeń funkcjonariuszy. Po trzecie żądamy dofinansowania służb mundurowych w związku z napływem imigrantów. Służby mundurowe już powinny zostać doposażone.

TVP INFO – Czy spotkali się z protestującymi politycy?

Józef Partyka – miasteczko mundurowe odwiedzili przedstawiciele PIS z Mariuszem Błaszczakiem i SLD z Leszkiem Millerem. O godzinie 11:20 mamy spotkanie z Panią Małgorzatą Kidawą-Błońską a potem z posłem PSL Janem Burym.

Józef Partyka zakończył ten krótki wywiad apelem: od 11 – tej do 12 – tej jesteśmy tutaj, CZEKAMY PANI PREMIER!

źródło: ZG

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT