Nagrody dla funkcjonariuszy Policji

Funkcjonariusze, którzy brali udział w zabezpieczeniu trzech ważnych wydarzeń, jakie w ostatnim czasie miały miejsce w lipcu br., zostaną nagrodzeni. To podziękowanie za trud jaki włożyli w zapewnienie bezpieczeństwa gościom i uczestnikom szczytu NATO, festiwalu Woodstock oraz Światowych Dni Młodzieży.

 

Lipiec był dla Policji czasem ogromnego wysiłku. Około 20 tys. funkcjonariuszy z całej Polski dbało o bezpieczeństwo uczestników szczytu NATO, festiwalu Woodstock oraz Światowych Dni Młodzieży. W tym czasie policjanci pełnili służbę w większości przypadków poza miejscem zamieszkania, będąc delegowani na wiele dni. Służby pełnione były w cyklach 12 godzinnych. Wymagało to pełnego zaangażowania i dyspozycyjności.

Wyrazem uznania za profesjonalne działania, których świadkami byli uczestnicy minionych wydarzeń, są nagrody przyznane funkcjonariuszom biorącym udział w tych zabezpieczeniach. Wysokości nagród zostały określone na poziomie 800 złotych (brutto) za udział w zabezpieczeniu szczytu NATO, 600 złotych za udział w zabezpieczeniu festiwalu Woodstock oraz 1000 złotych za udział w zabezpieczeniu Światowych Dni Młodzieży. Policjanci biorący udział w kilku zabezpieczeniach zostaną nagrodzeni za każde z nich. Jednocześnie Komenda Główna Policji zwraca uwagę, że rozliczenie wypracowanych przez funkcjonariuszy nadgodzin podlega odrębnym regulacjom. Nagrody uznaniowe wypłacone mają być w przyszłym tygodniu.

 

źródło:

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/131238,Nagrody-dla-funkcjonariuszy-Policji.html

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT