Narada Kadry Kierowniczej Policji!

W dniach 4-5 kwietnia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbywa się Narada Służbowa Kadry Kierowniczej Policji. W spotkaniu bierze udział Minister Spraw Wewnętrznych, Bartłomiej Sienkiewicz, Komendant Główny Policji, nadinsp. Marek Działoszyński, Zastępcy Komendanta Głównego, Komendanci Wojewódzcy, Dyrektorzy Biur KGP, Komendanci Szkół Policji, a także komendanci miejscy, powiatowi i rejonowi.

 

Narada służbowa kadry kierowniczej poświęcona jest najistotniejszym kwestiom związanym z zarządzaniem, kierowaniem i organizacją polskiej Policji.

Zgodnie z poleceniem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Marka Działoszyńskiego przebieg pierwszego dnia narady kadry kierowniczej Policji odbywającej się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie – 4 kwietnia br. jest transmitowany przez policyjny system wideokonferencyjny oraz przez sieć internet.

W naradzie z ramienia Zarządu Głównego NSZZ Policjantów uczestniczyli: wiceprzewodniczący ZG – Tomasz Krzemieński oraz Krzysztof Wierzbicki.

Komentarz:

Szkoda tylko, że Pan Minister mówiąc o tym, że ” nie będzie mieszał policji w garach”, nie dodał, że wrzuci do tego „policyjnego gara” jakieś dodatkowe 100 milionów, aby poprawić sytuację materialną naszych rodzin!  Może następnym razem ……….?

 

Przewodniczący B. Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT