Niebieski honor

Każdego dnia tysiące Policjantów i Policjantek stawia się do służby abyś czuł się bezpiecznie. Wypełniają swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Niektórzy płacą za to najwyższą cenę.

 

 

Nie zbieramy żadnych pieniędzy. Nie wspieramy żadnej idei. Nie protestujemy. Nie domagamy się. Nie walczymy. Po prostu chcemy oddać hołd poległym w służbie Policjantom i Policjantkom. Ty też oddaj Honor tym, którzy przelali swoją krew,

Nagraj film i oznacz go hasztagiem #NiebieskiHonor. Nie musisz nic mówić. Gest znaczy więcej niż słowa.

Powyższy tekst to gotowiec, który możesz wklejać pod swoim filmem. Niech łączy nas wspólna sprawa.

Tym postem inicjuję tak modne w ostatnim okresie wyzwanie (challenge). Możesz nominować kolejne osoby czy też całe jednostki. Wierzę w to, że Razem Trzymamy Linię i licząc na to, iż przykład idzie z samej góry z pełnym szacunkiem i skromnością chciałbym nominować Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Jednocześnie wrzucam mój film. W tle słyszycie roboczy, surowy fragment akustycznej wersji ballady „Drogi Bracie”, którą skomponował i wykonuje policjant – Krzysztof Ciborski.

Teledyskiem zajmuje się ekipa Psy Dają Głos. Premiera w okolicach Święta Policji. Wsparcia przy produkcji udziela Polska Policja oraz Zarząd Główny NSZZ Policjantów

Jeśli zechcesz to pamiętaj, że możesz wspierać Fundację Wdów i Sierot po poległych Policjantach.

#NiebieskiHonor

 

źródło: https://www.facebook.com/hashtag/niebieskihonor

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT