Pijany uciekał kradzionym samochodem

Pijany 19-latek uciekał kradzionym samochodem, miał przy sobie narkotyki – został zatrzymany przez głubczyckich policjantów. Po przebadaniu okazało się, że mężczyzna ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany dobrowolnie poddał się karze.

25 września dyżurny głubczyckiej Policji odebrał telefon z informacją o kradzieży samochodu w miejscowości Dobieszów. Zgłaszający podał markę, kolor i numery rejestracyjne skradzionego auta. Policjanci rozpoczęli poszukiwania.

W okolicach miejscowości Równe funkcjonariusze zauważyli pojazd odpowiadający zgłoszeniu. Kiedy próbowali zatrzymać kierowcę poszukiwanego auta, ten na ich widok dodał gazu i zaczął uciekać. Nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne wydawane przez policjantów. Uciekający wjechał na polną drogę, tam próbował uciekać pieszo. Jednak po krótkim pościgu został zatrzymany.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że 19-latek posiada przy sobie susz konopi, wyczuwalna też była od niego silna woń alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że Łukasz C. ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizamie. Mieszkaniec Głubczyc wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

(KWP w Opolu/js)

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT