Podpisaliśmy porozumienie korzystne dla członków związku!

W dniu 1 października 2013 roku Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji, oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Opolu podpisały porozumienie z firmą „Poliglotus”

 

Porozumienie dotyczy wzajemnej współpracy w dziedzinie promowania szeroko pojętej edukacji w tym nauki języków obcych, oraz doskonalenie zawodowe funkcjonariuszy i pracowników Policji.

W imieniu „Centrum Języków Obcych i Edukacji Poliglotus” w Opolu umowę podpisał Właściciel/Dyrektor Tomasz Górski.

W czasie prowadzonych negocjacji uzyskaliśmy z Kolegom Januszem Bochenkiem, zgodę na 20 procentową zniżkę przy opłatach za kursy językowe niezależnie od innych akcji promocyjnych.

Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie zaświadczenia o przynależności do jednej z organizacji związkowych (wzory zaświadczeń przekazaliśmy władzom firmy). Zniżka obejmuje również członków najbliższej rodziny, tj. współmałżonka i dzieci.

Siedziba firmy mieści się w Opolu przy ul. Reymonta 30 (budynek na skrzyżowaniu Reymonta i 1-go Maja), posiada ona również swoje filie w Brzegu i Nysie. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej „Poliglotusa” pod adresem: http://www.poliglotus.com.pl/.

Zachęcamy do korzystania z niepowtarzalnej oferty!

Przewodniczący ZW

Benedykt Nowak

 

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT