Rafał Jankowski: pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom manifestacji

ilustracjaW imieniu Zarządu Głównego NSZZ Policjantów i własnym pragnę serdecznie i gorąco podziękować wszystkim za Waszą liczną obecność na manifestacji, za poświęcenie własnego czasu, którego nie mamy w nadmiarze.

 

Data 2 października 2018 r. już przeszła do historii. To dzień, w którym pokazaliśmy swoją siłę i udowodniliśmy sobie i całej Polsce, że jesteśmy zjednoczeni. Chyba nikt z kręgów władzy się nie spodziewał, że tak wielu policjantów przybędzie do Warszawy, żeby przeciwstawić się hipokryzji władz i pokazać, że z nami nie ma żartów, że z nami trzeba się liczyć.

Wczorajsza manifestacja w historii NSZZ Policjantów była najliczniejsza. Demonstrując razem z blisko trzydziestoma tysiącami innych funkcjonariuszy czuliśmy naszą moc.

Trzymaliśmy linię! To hasło podchwyciły media w całej Polsce. Naszemu protestowi towarzyszyła sympatia mediów ale także, a może przede wszystkim: aplauz społeczeństwa. Jesteśmy z Wami! Nieprzypadkowo sondaże poparcia dla policji zwyżkują. Ludzie nasz protest rozumieją, w przeciwieństwie do władz.

Przed nami dalsza walka o godność naszej służby, o spełnienie wszystkich postulatów. „Trzymając linię” na pewno osiągniemy sukces, choćbyśmy musieli jeszcze dłużej czekać.

Upomnieliśmy się o nasze prawa i poszanowanie dla naszej służby.

Serdecznie Wam wszystkim dziękuję!

 

Rafał Jankowski

Przewodniczący NSZZ Policjantów

 

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT