Szefowie komend raz w roku będą określać swoje potrzeby dotyczące liczby i rodzaju szkoleń i kursów. Takie rozwiązanie ma spowodować, że zajęcia będą prowadzone wyłącznie dla osób tego potrzebujących.

Znalezione obrazy dla zapytania ksiązkiMinisterstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało nowelizację rozporządzenia z 19 czerwca 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków odbywania szkoleń zawodowych oraz doskonalenia zawodowego w policji (Dz.U. nr 126, poz. 877 ze zm.). Po zmianach za doskonalenie zawodowe będą odpowiedzialne szkoły oficerskie. To właśnie tam będą trafiać informacje o potrzebie szkoleń przygotowane przez komendantów wojewódzkich oraz dyrektora biur organizacyjnych Komendy Głównej Policji.

Poniżej link do artykułu „Gazety Prawnej”