Umowa z firmą „PETROL”

W dniu dzisiejszym wspólnie z  Przewodniczącym Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji podpisaliśmy porozumienie o wzajemnej współpracy naszych organizacji z firmą PETROL,Sp. z o.o.

 

Firma Petrol zajmuje się dystrybucją i sprzedażą paliw płynnych, głównie oleju napędowego, oleju opałowego, gazu grzewczego. Na stacji paliw prowadzonej przez firmę, która mieści się przy ul. Portowej w Opolu (boczna od ul.Budowlanych, za cementownią), można nabyć       etylinę 95, olej napędowy i gaz propan-butan. Ponadto firma sprzedaje i dostarcza do klienta   olej opałowy i gaz opałowy. Ceny proponowane przez Petrol są bardzo atrakcyjne (np. ON – 5,20 zł) i dodatkowo umowa pozwoli na promocyjny zakup produktów paliwowych z upustem             5 groszy na każdy litrze produktów!!

Warunkiem skorzystania z promocji jest przynależność do związku zawodowego i okazanie się odpowiednią kartą związkową, którą można otrzymać w biurze Zarządu Wojewódzkiego.

Mamy nadzieję, że wielu naszych członków skorzysta z propozycji firmy, a podpisana umowa przyniesie wiele pożytków związkom zawodowym i i firmie Petrol”.

Przewodniczący ZW

Benedykt Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Artur Kuś
przewodniczący
tel. 505 059 498

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT