ZW NSZZ Policjantów woj. opolskiego zakupił 2 tys. maseczek ochronnych.

ilustracjaWspólnie z Wiceprzewodniczącymi Zarządu Wojewódzkiego podjęliśmy decyzję o zakupie maseczek ochronnych dla policjantów, członków naszego związku.

 

Przy ścisłej współpracy z Zarządem Wojewódzkim we Wrocławiu, zdołaliśmy zrealizować zamówienie na prawie 2 tysiące maseczek ochronnych wielokrotnego użytku.

Zgodnie z informacjami producenta, (zamieszczonymi również na jednostkowych opakowaniach) po użyciu maski, można dokonać jej prania (w temperaturze do 95 stopni), a następnie prasowania. Takie działanie spowoduje jej odkażenie i możliwość ponownego użycia.

Zdajemy sobie sprawę, że zabezpieczenie funkcjonariuszy w środki ochrony osobistej na czas wykonywania zadań jest obowiązkiem pracodawcy i z dotychczasowych informacji wynika, że takie środki ochrony są w dyspozycji.

Jednakże każdy z nas wraca po służbie do domu, dokonuje zakupów, czy też załatwia niezbędne sprawy poza miejscem zamieszkania. Właśnie na ten czas, zakupione przez nas maseczki powinny Was chronić i nie dopuścić do niepotrzebnych zakażeń.

Dystrybucją masek zajmą się Przewodniczący Zarządów Terenowych!

 

Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów woj. opolskiego

Benedykt Nowak

Zarządy WIS NSZZP

Zarząd Wojewódzki NSZZP w Opolu

ul. Korfantego 2
45-077 Opole

Benedykt Nowak
przewodniczący
tel. 77 4223303

> INFORMACJE
> RZECZNIK ZW
> ZWIĄZKI
> FPPiS

> STRUKTURA ZW
> PRZYSTĄPIENIE DO
> STATUT NSZZP
> GALERIA

> POLITYKA COOKIES
> PLIKI DO POBRANIA
> FORUM POLICYJNE
> KONTAKT